0
0
phone-icon
068-230-50-70 Замовити дзвінок

Переваги дзеркал в інтер'єрі

    Затребуваним і актуальним залишається використання різних аксесуарів і декоративних елементів при створенні інтер'єру приміщень. Основне та ключове місце у вирішенні цього питання відводиться дзеркалам. Щоб дзеркало в приміщенні було не тільки функціонально, а й вишукано прикрашало його, необхідно подбати про правильне його розміщення.

Переваги дзеркал в інтер'єрі

    Щоб дзеркало було доречним і не захаращував і без того захаращене приміщення, важливо правильно вибрати місце його розташування. Не варто забувати про особливості дзеркал збільшувати невеликі приміщення. Таке рішення вдало обіграє маленьку кімнату і наповнить її додатковим світлом і площею. Крім того, дзеркало відмінно приховує недоліки приміщення, роблячи його естетичнішим.

Дизайнери відзначають такі функції та здібності дзеркал у приміщенні:

 • збільшення простору кімнати, що особливо актуально для невеликих кімнат;
 • додаткова функція світла, в даному випадку доцільно встановити дзеркало на повне зріст навпроти вікон, щоб воно змогло відбивати сонячні промені у віддалені куточки кімнати;
 • функція доповнення, тому дзеркало додасть родзинку кімнаті, при цьому не захаращує її і не створить захаращення;
 • варіації дзеркал, такий підхід до вибору дзеркала дозволяє грати на пропорції приміщень (наприклад, встановлення круглого чи овального дзеркала, дозволить створити ілюзію високої стелі);
 • робить акцент, якщо ви хочете привернути увагу до якогось конкретного елемента декору, достатньо встановити навпроти нього напольне або підлогове дзеркало , і воно саме по собі притягуватиме погляди.

Здавалося б, звичне всім дзеркало, яке є в кожному будинку, а скільки функцій приховує цей чудовий елемент. 

Правило розміщення дзеркала

    Дизайнерські рішення сучасного світу продумані до дрібниць. Кожне рішення несе у собі якусь суть і виконує певну функцію. При встановленні дзеркала у приміщенні дизайнери користуються правилами, що дозволяють гармонійно доповнити інтер'єр. Вони готові поділитися з вами:

 • заборонено ставити дзеркала один навпроти одного, таке рішення створить хаос і, навпаки, звузить кімнату;
 • великі дзеркала утворюють максимальне збільшення простору;
 • довірте установку дзеркала фахівцям, адже при неправильному його розміщенні та установці досить легко можна пошкодити шар амальгами, що надалі здасть плями на дзеркальній та чистій поверхні;
 • при покупці дзеркала без рами приділяйте особливу увагу обробці вільного краю;
 • щоб дзеркала не перевантажували кімнату, рекомендується, щоб у них відбивалися не більше двох великих елементів декору;
 • не рекомендується встановлювати на стіну важкі дзеркала, обрамлені дерев'яними рамами, такі дзеркала набагато безпечніше і красивіше виглядатимуть на підлозі.

Крім правильної установки дзеркала, важливо розуміти відмінності дзеркал.

Асортимент дзеркал для інтер'єру

Зіткнувшись із покупкою дзеркала, ви ризикуєте опинитися перед непростим вибором, тому що їх асортимент досить великий. Дзеркала можуть бути виконані:

 • без рам такі конструкції широко використовуються в мінімалізмі, з ними легко створити візуальне розширення простору і освітлити приміщення.
 • У рамі, рама для дзеркала є доповненням стилю інтер'єру. Вона може не тільки підкреслити стилістику, але стане гарним оформленням. Такі дзеркала потрібні в приміщеннях стилів: модерн і кантрі. Нехитрі завитки, природні мотиви та геометрія дозволять створити арт-декор.
 • моделі для підлоги широко популярні серед любителів класики. Завдяки пересувним моделям вони легко встановлюються під потрібним кутом та переміщуються.

Дзеркала в інтернет-магазині CoolDivan актуальні та сучасні.

Де купити дзеркало?

    Наша продукція має високі показники безпеки та екологічності. Серед нашого асортименту ви зможете знайти моделі для інтер'єру вітальні, спальні, дитячої та інших приміщень. Дзеркала оснащені якісними механізмами, що виключають скрипи та інші подразнюючі звуки при відкриванні. Придбання дзеркала у нашому інтернет-магазині забезпечить вам якісну покупку за розумні гроші.